צמיגים לרכב בזול

אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה. חשוב לזכור שיש לצמיג תפקיד חשוב בהבטחת נסיעה נוחה ובטיחותית. עם צמיג איכותי אחיזה הכביש תהיה טובה יותר והנהיגה תהיה הרבה יותר נעימה. 

איך אדע איזה צמיג מתאים לרכב שלי?

השלב הראשון בדרך אל הצמיג הראשון הוא בחירה במידה שתואמת את סוג הרכב שבבעלותכם. תצליחו לזהות את גודל הצמיג המבוקש על פי מספרים שמופיעים על הצמיג הקיים (רוחב ומבנה). בהעדר ניסיון והבנה בתחום כדאי להתייעץ עם איש מקצוע אמין והגון. עשו לעצמכם הרגל לרכוש צמיגים לרכב בזול רק מול איש מקצוע שאתם סומכים עליו. המידה המבוקשת של הצמיג מופיעה גם ברישיון של הרכב. 
חשוב לבחור את הצמיג גם בהתאם למהירות בה הרכב נוסע ומשקלו. אם אתם מרבים בנסיעות בשטח – תבחרו צמיגים שמתאימים לנסיעה מחוץ לעיר. הצמיג שאתם בוחרים עתיד להשפיע על הנהיגה כך שלא כדאי למהר להתפשר על צמיגים לרכב בזול. 

מתי מגיע הזמן להחליף צמיגים?

תקופת שימוש ממוצעת של צמיגים איכותיים היא 3-4 שנים. אם הצמיגים שלכם עדיין לא חוגגים יום הולדת 3 אך מראים כבר סימנים של סדקים ובליטות על הדופן – כדאי למהר להחליף אותם. צמיג שנראה שחוק, יבש או נפוח זקוק להחלפה. חשוב לציין שצמיגים איכותיים מחזיקים מעמד לתקופה ארוכה יותר.

אחיזה של הצמיג בכביש רטוב

בין אם רכשתם צמיגים לרכב בזול ובין אם בחרתם בצמיגים הכי יקרים, עליכם לוודא שהצמיג מסוגל לבלום היטב גם בנסיעה מהירה על כביש רטוב. צמיג איכותי מסוגל לבלום על כביש רטוב במרחק של פחות מ-6 מטרים. ככל שיש לצמיג אחיזה טובה יותר בכביש כך הוא נחשב לבטיחותי יותר. דגש נוסף נשים על דירוג היעילות והחיסכון בדלק של הצמיג. אם נבחר בצמיג שמעודד שימוש רב בדלק ביחס למרחק הנסיעה נמצא את עצמנו עם עלויות דלק גבוהות. ההשקעה בצמיגים איכותיים משתלמת בטווח הארוך. 
צמיגים לרכב בזול
טואול - בניית אתרים