עברנו לחולון

ג'נטים לרכב

ג'נטים לרכב אלו גלגלי המתכת עליהם מורכב הצמיג של הרכב. עיגולי המתכת שבתוך הצמיד- אילו בעצם הג'נטים.

רבות מדובר על חשיבות צמיגים תקינים ברכב, על לחץ אויר תקין בצמיד ולדאוג שהצמיד לא יתייבש. כל זה נכון בהחלט, אך חשוב לקחת בחשבון שהצמיד מובנה על הג'נטים לרכב, על גלגלי המתכת- וכדי שכל המערך הגלגלים יתפקד כראוי- חשוב לוודא שגם הג'נטים לרכב וגם הצמיגים תקינים.
 

צעד ראשון: התאמה בין הג'נטים לרכב לצמיגי הרכב.

חוץ מלהחזיק את הצמיגים, ג'נטים לרכב הם עניין של סטייל. ניתן למצוא אינספור עיצובים מקוריים ומיוחדים לג'נטים לרכב, עיצובים מרשימים בהחלט.

הכלל הראשון שמנחה בבחירת ג'נטים לרכב הוא שחייבת להיות התאמה בין הצמיגים לג'נטים לרכב. לכל צמיג ולכל רכב ג'נטים מסוימים שמתאים לו, לפי הסוג. את המידע על גודל הג'נט של הרכב שלכם תוכלו למצוא במוסכים או במדריכים מיועדים לכך שנמצאים באינטרנט.

וודאו שהג'נטים שבחרתם מתאימים לרכב ולצמיגים, שהם יושבים טוב אחד בתוך השני ואז תסתכלו על העיצובים השונים.
אל תשכחו את התפקיד של  גלגלי הרכב שהוא היציבות של הרכב על הכביש. אחר כך יגיע המקום של העיצובים, ולכל רכב יש לא מעט ג'נטים מעוצבים מרשימים.

גנטים לרכב גודל 15

גנטים למאזדה גודל 15

גנטים להונדה גודל 15

צעד שני: בחירת סוג המתכת של הג'נטים

 
יש שתי סוגי מתכות עיקריות בהם משתמשים לייצור ג'נטים: הפלדה וסגסוגת האלומיניום- ידועה בשמה גם כג'נט מגנזיום.
 
ג'נטים עשויים מפלדה נפוצים בגלל המחיר הנמוך יחסית שלהם, ובעיקר בגלל שבמקרה הצורך אפשר לבצע בהם תיקונים ולא חייב להחליף את כל הג'נט עצמו.
ג'נטים מגנזיום תופסים תאוצה רבה בזמן האחרון, ראשית בגלל הפן האסתטי והעיצובים המרשים שלהם. יתרון נוסף הוא היציבות המוגברת שלהם, גם בסיבובים חדים ג'נטים מגנזיום יציבים ביותר. אבל, וזו נקודה משמעותית- אינם ניתנים לתיקון כך שמאוד חשוב לשמור עליהם.
 
ג'נטים לרכב חייבים להיות מותאמים בגודל לסוג הרכב למיגים הקיימים. לאחר מכן תוכלו לבחור מאיזו מתכת אתם מעדיפים ג'נטים לרכב- פלדה או מגנזיום, ובסוף יגיע הפן עיצובי ותוכלו להתחדש בג'נטים לרכב מרשימים עם עיצובים מרהיבים.
logo בניית אתרים