עברנו לחולון

קניית צמיגים לרכב

בדף זה תוכלו לראות מה חשוב לדעת לפני שקונים צמיגים 

תקינות הצמיגים , יציבותם על הכביש , מחיר ועוד המון דברים שיעזרו לכם בבחירת הצמיגים 

המתאימים לרכבכם

ג'נטים לרכב הם הגלגלים של הרכב העשויים מתכת,  עליהם מורכבים הצמיגים לרכב. לא תמיד היו ג'נטים לרכב עשויים מתכת, ובעבר היו עשויים מעץ. אך עם השנים והניסיון שנצבר, הוחלף העץ במתכת היעילה יותר.
אנו רגילים לקשר ג'נטים לרכב בהקשר של סטייל לרכב, אך המטרה של הג'נטים לרכב היא הענקת יציבות וביטחון בנסיעה.
 

תקינות הצמיגים לרכב

תקינות הצמיגים לרכב היא הכרח לנסיעה בטוחה שלך.במהלך השימוש ברכב, נחשפים הצמיגים ברכב לפגיעות רבות, עקב נסיעה בתנאי שטח קשים ועקב תנאי השימוש השונים ברכב. הצמיגים ברכב חשופים לנקבים, חתכים ושאר מיני פגיעות.
כל נזק שכזה בצמיגי הרכב עלול לגרום לבריחת אוויר מהצמיג, או לנזק לרכיבי הצמיג עצמו- הגומי למשל.בדיקת צמיגים ובמידת הצורך תיקון צמיגים הכרחיים דרך קבע, ונכללים בשגרת התחזוקה של הרכב. אם ישנו לנזק כלשהו בצמיגים,חשוב במיוחד לפנות מיידית לאיש מומחה לתיקון צמיגים, שיחליט אם אפשר לבצע תיקון צמיגים או שיש צורך בצמיג חדש.
 
 
אך לא רק תקינות צמיגים לרכב הכרחית, גם תקינות גלגלי הרכב חשובה מאוד. חייב להיות שילוב מתאים בין ג'נטים לרכב לבין הצמיגים בכדי לאשר נסיעה חלקה ובטוחה.
יש להקפיד להתאים את הג'נטים לרכב לפי סוג הצמיגים, ורק אחר כך לבחור ג'נטים לפי הסטייל והמראה שלהם- תהיו בטוחים שגם עבור הרכב הייחודי שלכם יהיו מספיק סגנונות ועיצובים מרהיבים של ג'נטים.
 

תיקון גלגלים

גלגלי הרכב- הג'נטים לרכב- הם בעלי השפעה על יציבות הרכב בעת הנסיעה.עם הזמן או עקב שימוש לא נכון יכולים להישחק גלגלי הרכב. במהלך בדיקה שגרתית לרכב יש לבדוק אצל בעל מקצוע את תקינות הג'נטים ובמידת הצורך לבצע תיקון גלגלים או החלפתם המלאה.
 
בעת החלפת ותיקון גלגלי הרכב, או בעת תיקון צמיגים ברכב, יש להקפיד על  הוראות היצרן בכדי לשמור על רמת הבטיחות הגבוהה .ג'נטים לרכב שאינם תואמים לצמיגים ברכב עלולים לגרום לאיבוד שליטה ברכב ולתאונות ללא כל צורך.
בכדי לאפשר לך את הנסיעה הבטוחה והחלקה ביותר פנה לאיש מקצוע והתייעץ עימו בבחירת ג'נטים לרכב וצמיגים לרכב. לאחר מכן תוכל להתפרע עם בחירת הסטייל של הג'נטים.
 
אחד מהם במקרה של שחיקה או בלאי, וזאת על פי הוראות היצרן של הרכב. רבים טועים לחשוב שג'נט היא מילה המתארת את הצד הקוסמטי של הגלגל, אבל לא כך. נכון שג'נטים מגיעים בשלל צורות מרהיבות, אבל מה שצריך להדריך אתכם בבחירת ג'נטים לרכב הוא ההתאמה לרכב והבטיחות מעל לכל, ורק לאחר מכן
 

צמיגים לרכב

 
צמיגים לרכב הם האחראים בפועל לבטיחותכם בעת נסיעה.
הצמיג הוא המחבר בין הרכב לבין הכביש. צמיגים לרכב שאינם תקינים, בעלי נקבים או יבשים- מסכנים את בטיחותכם. צמיגים פגומים ברכב עלולים להחליק על הכביש או להחזיק את הרכב במצב לא מאוזן, דבר העלול לגרום לתאונה והתהפכות הרכב.
 
את לחץ האוויר בצמיגים לרכב יש לבדוק פעם בשבוע, חוסר אויר בצמיגים עלול לגרום לחימום יתר של הצמיג ואף להתפוצצות.
מעבר לכך, יש לבדוק את תקינות הצמיג עצמו- לוודא שאין בו סדקים המרמזים על יובש. צמיגים יבשים אינם נאחזים היטב בכביש ועלולים להתפורר או להתפוצץ לאחר שימוש ממושך.
זכרו –בטיחות בנסיעה מתחילה בצמיגים לרכב תקינים.
 

סעו לשלום, המפתחות בפנים

logo בניית אתרים