עברנו לחולון

מותגי צמיגים

אחת לתקופה מגיע הרגע בו הצמיגים נשחקים ועלינו להחליפם בצמיגים חדשים. זהו השלב בו אנו מתלבטים בין כמה מותגי צמיגים ומתקשים לבחור מותג צמיגים אחד. אין כל ספק כי הצמיגים חשובים מאוד לבטיחות ונוחות הנסיעה, צמיגים איכותיים ישפרו את בטיחות הנסיעה בעבור כל הנוסעים ברכב.

הצמיג הוא הגורם המקשר בין הרכב לבין הכביש, איכות הצמיגים משמעותית ליציבות הרכב על הכביש ולחוויית הנסיעה. כאשר אנו בוחנים מותגי צמיגים לקראת החלפת צמיגים אין להקל ראש בבחירה, כדאי לבחור מותגי צמיגים איכותיים ובעלי מוניטין. גם כאשר מחירים הצמיגים האיכותיים מעט יותר גבוהים כדאי לבחור בהם, תהיה זו השקעה נבונה לטווח הארוך.

מותגי צמיגים פופולריים

ישנם מספר מותגים מוכרים אותם משווקים בכל העולם, מותגים אותם תוכלו לרכוש בראש שקט. כאן נסקור כמה מותגי צמיגים פופולריים שכדאי להכיר, מותגים עמידים ובטיחותיים לנסיעה.

צמיגי ברידג'סטון

זוהי אחת מחברות ייצור הצמיגים הגדולות בעולם, הצמיגים של ברידג'סטון ידועים כאיכותיים ובטיחותיים. ייצור הצמיגים מתבסס על טכנולוגיה חדישה, עם צמיגי ברידג'סטון ישנה אפשרות לשמור על לחץ האוויר ולהמשיך בנסיעה של כ-80 ק"מ גם כאשר יש תקר באחד הצמיגים ברכב.

צמיגי ברידג'סטון


צמיגי דנלופ האיכותיים

גם חברת דנלופ היא חברה ותיקה מאוד בתחום, ההתמחות של חברת דנלופ היא בייצור איכותי ועמיד. צמיגי דנלופ הם הבחירה של יצרני רכבי הספורט ומכוניות המרוץ. הבחירה בצמיגי דנלופ מבטיחה עמידות בנסיעה במהירויות גבוהות ובתנאי מזג אוויר מאתגרים.

צמיגי דנלופ


צמיגי מישלין הצרפתיים

חברת צמיגים צרפתית ותיקה המייצרת ומשווקת צמיגים החל משנת 1888, הצמיגים מיוצרים ברמה גבוהה של איכות. מותגי רכבי היוקרה עושים שימוש קבוע בצמיגי מישלין. כאשר סוקרים מותגי צמיגים איכותיים צמיגי מישילין יופיעו ברשימה. 

צמיגי מישלין


צמיגי פירלי האיטלקיים

חברת ייצור הצמיגים האיטלקית נוסדה בשנת 1872, החברה מייצרת צמיגים איכותיים לשיווק בכל רחבי העולם. מדובר באחת מחברות ייצור הצמיגים הגדולה ביותר בעולם.צמיגי פירלי האיטלקיים

צמיגי טויו היפניים

החברה החלה את פעילותה ביפן בשנת 1945, בהמשך הדרך התרחבה פעילות החברה לארצות הברית, החברה מייצרת צמיגים איכותיים יחד עם חלקי חילוף לרכבים. הצמיגים מתאימים לשימוש בתנאי האקלים והכבישים בישראל.

למעבר לקטלוג לחצו כאן.

logo בניית אתרים