עברנו לחולון


רכישת ג'נטים חדשים לרכב

מחפשים לרכוש ג'נטים חדשים לרכב? לא יודעים כלל מהם ג'נטים ומה התפקיד שלהם? תמצאו כאן מידע שימושי שיסייע לכם בבחירה נכונה. ג'נטים לרכב הם אותם חישוקי המתכת שמורכבים על גבי הגלגל. התפקיד של הג'נטים הוא שמירה על גלגלי הרכב במקומם. הם מגנים על הגלגלים מפני חבלות והופכים את הרכב יציב יותר. 

אלו סוגים של ג'נטים קיימים?

ניתן למצוא היום כמה סוגים של ג'נטים כאשר הבחירה הנכונה ביותר היא דגם שתואם את המאפיינים של הרכב. ההבדלים באים לידי ביטוי בגודל, בדגם, בחומר הגלם. ישנם יצרים שנחשבים טובים יותר בעוד אחרים נחשבים פחות איכותיים או אינם מוכרים כלל. המתכות מהן עשויים ג'נטים הם סגסוגת אלומיניום, סגסוגת מגנזיום, פלדה וטיטניום. טווח המחירים רחב כך שקיימים דגמים יקרים ודגמים זולים. כאשר אתם בוחרים את הג'נטים שלכם חשוב לזכור שפלדה חזקה מאלומיניום אך היא שוקלת יותר ונחשבת לפחות אסתטית. 

דגשים לבחירה נכונה

1. יצרן מוכר ומורשה
2. התאמה למידות של הגלגל והרכב
3. חומר גלם איכותי ועמיד
4. עיצוב שאתם אוהבים
5. מחיר שתואם את התקציב

מתי צריך להחליף ג'נטים?

החלפת ג'נטים מתבצעת מסיבות טכניות וקוסמטיות. בעלי רכבים מבקשים לעתים לבצע החלפה במטרה להעניק לרכב מראה יוקרתי יותר. החלפה נדרשת מסיבות טכניות כאשר אחד הג'נטים נשבר או משתחרר ממקומו. במעמד החלפת גלגלים לרכב אין הכרח להחליף גם ג'נט (בתנאי שהמידה זהה). התאמה בין הג'נטים לבין הגלגלים היא הרבה יותר משיקול אסתטי. קיימים היום דגמים מעוצבים לצד דגמים פשוטים כך שכל נהג מוזמן לבחור לעצמו את הדגם שמתאים לו. לכל צמיג יש דגמים מסוימים של ג'נטים שמתאימים לו. בקשו מצוות הפנצ'רייה להתאים בעבורכם נכון ג'נט וגלגל. 

פלדה או מגנזיום?

ג'נטים עשויים פלדה זוכים לפופולריות רבה בשל היותם זולים ובגלל האפשרות לבצע תיקונים בהתאם לצורך. ג'נט פלדה אפשר לתקן במידת הצורך ואין הכרח להחליפו בכל פעם בה הוא מקבל מכה קלה. ג'נטים עשויים מגנזיום הפכו נפוצים יותר בשנים האחרונות בגלל המראה המהודר שלהם והעיצובים המרשימים. בסיבובים ג'נטים עשויים מגנזיום נחשבים יציבים יותר
רכישת ג'נטים חדשים לרכב

מאמרים מומלצים

צמיגי הרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש.
אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
צמיגים איכותיים ממלאים תפקיד חשוב בכל כלי רכב. כל 4 הצמיגים ממלאים את תפקידם בכל נסיעה וגם בזמן בו הרכב עומד ללא תנועה. בהתאם לשימוש התמידי מתפתח בצמיגים בלאי שמחייב אותנו בהחלפתם אחת ל-4 שנים לפחות. עלינו להחליף צמיגים ברכב במקרים של פנצ'ר, שחיקה, סימני יובש. הקפידו להחליף את הצמיגים ברכב בהתאם להנחיית היצרן ותבטיחו לעצמכם נסיעה בטיחותית ונוחה יותר.
logo בניית אתרים