עברנו לחולון


השוואת מחירי צמיגים

בעבר נאלצנו לייצור קשר עם מספר פנצ'ריות לטובת השוואת מחירי צמיגים. כיום כאשר מחירונים ומידע רב מתפרסמים ברשת האינטרנט – אין סיבה שנצא מהבית לפני שאנחנו יודעים היכן בדיוק אפשר למצוא את מותגי הצמיגים הטובים ביותר במחיר הזול ביותר. אם הצמיגים שלכם שחוקים, ישנים או פגומים – זה הזמן לבצע השוואת מחירי צמיגים אונליין ולמצוא הצעה משתלמת. אין סיבה שתשלמו יותר כאשר צמיגים איכותיים נמכרים במחירי מבצע בפנצ'ריות מובילות. 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים צמיגים?

1. מידה שתואמת את סוג הרכב
2. תאריך ייצור
3. אחיזת כביש
4. צריכת דלק
5. רמה בטיחות
6. מחיר
השוואת מחירי צמיגים אונליין מאפשרת לכם לאסוף את כל המידע הדרוש לקבלת החלטה מושכלת מבלי לצאת מהבית. יש לכם הזדמנות לחסוך לא מעט כסף ללא פשרות איכות. שימו לב לדירוגים של הצמיגים, להתאמה שלהם לסגנון הנהיגה שלכם ולתקציב. 

מתי כדאי לקנות בזול?

השוואת מחירי צמיגים תגלה לכם פערים גדולים במחירים. אם מצאתם צמיגים של מותג ידוע במחיר מצחיק כדאי לברר פרטים נוספים. צמיגים רוכשים רק לאחר בחינת תאריך הייצור ותאריך התפוגה. פעמים רבות צמיגים נמכרים בזול בגלל שתאריך התפוגה שלהם קרוב. עסקה משתלמת רק כאשר הצמיג איכותי, זמן האספקה מהיר, תאריך הייצור הוא מהשנה האחרונה והמחיר משתלם. 

קניית צמיגים יד שנייה

חיפוש אחר צמיגים זולים יביא אתכם אל לוחות יד שנייה. צמיגים משומשים אפשר למצוא גם בלוחות יד שנייה וגם בפנצ'ריות כאשר האחריות לבדיקת תאריך הייצור והמצב של הצמיג חלה עליכם. אל תמהרו לסגור עסקה מבלי לוודא שאתם מקבלים צמיג תקין ללא סדקים או סימני שחיקה. ההמלצה היא על שימוש בצמיג במשך 3-4 שנים ממועד הייצור. גם כאשר מדובר בצמיג שלא נעשה בו שימוש רב כדאי להימנע מרכישת צמיגים שתאריך התפוגה שלהם קרוב. 
תאונות רבות נגרמות בעקבות צמיגים לא תקינים או כאלו שלחץ האוויר בהם אינו תואם את הגדרת היצרן. לחץ אוויר גבוה או נמוך מדי יעודד שחיקה מוגברת של הצמיגים ויפגע באחיזת הכביש של הרכב. אל תחסכו כסף או תזלזלו בצמיגים. 

השוואת מחירי צמיגים

מאמרים מומלצים

צמיגי הרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש.
אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
מחפשים לרכוש ג'נטים חדשים לרכב? לא יודעים כלל מהם ג'נטים ומה התפקיד שלהם? תמצאו כאן מידע שימושי שיסייע לכם בבחירה נכונה. ג'נטים לרכב הם אותם חישוקי המתכת שמורכבים על גבי הגלגל. התפקיד של הג'נטים הוא שמירה על גלגלי הרכב במקומם. הם מגנים על הגלגלים מפני חבלות והופכים את הרכב יציב יותר.
logo בניית אתרים