עברנו לחולון


סוגי צמיגים לרכב

צמיגים לרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש. בסופו של דבר, חשוב לדעת כי הצמיגים לרכב הם אלו שמעבירים את אנרגיית המנוע לקרקע על מנת להעניק לנו את האפשרות לנוע ולעצור. יתרה מכך, הצמיגים מעניקים לנו את האפשרות לבצע זאת בעזרת כוח הגרר. הגרר הינו למעשה ההתנגדות שבין הצמיג אל מול הקרקע בתגובה לפעולה שבוצעה על ידי המנוע של הרכב. במילים אחרת - הצמיגים מעבירים את הכוח שלהם אל פני הקרקע. חשוב לציין כי חול, חצץ, שמן ומים הם האויבים המושבעים של אחיזה טובה בכביש, זאת לאור העובדה כי הם גורמים לצמיגים לרכב להסתובב סביב עצמם מבלי להעניק לרכב את הכוח לנוע קדימה, דבר אשר עשוי לגרום לסכנה בטיחותית ולכן, יש לציין כי קיימים דגמים של צמיגים שנועדו בדיוק למקרים שכאלה. 

צמיגים רב עונתיים הם הצמיגים הנפוצים ביותר בימים אלה. צמיגים אלו מיועדים למעשה להתמודד מול משטחים יבשים ורטובים וכמו כן, מינונים מסוימים של בוץ ושלג בהתאם למזג האוויר הממוצע במדינת ישראל.

צמיג חורף


צמיגי החורף בנויים במטרה להעניק ביצועים מירביים במשטחי נהיגה בבוץ, שלח, קרח ומים. בצמיגים אלו אפילו הגומי מעוצב בצורה כזו שהוא מיועד לעמוד בגמישות יתרה גם בטמפרטורה נמוכה.

צמיג ספורטיבי רב-עונתי


מדובר למעשה בדגם חדש של צמיגים המשלב תכונות של צמיגי ביצועים בליווי התכונות של הצמיגים הרב עונתיים. צמיגים אלו למעשה מיועדים לתת מענה לכל הצרכים של אותם אנשים בעלי מכוניות ברות ביצוע בתנאי הקיץ, אך ניכר כי הם גם יכולים להתמודד עם עוד מגוון רחב של תנאי מזג אוויר שונים בצורה קלה. 
סוגי צמיגים לרכב

מאמרים מומלצים

אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
מחפשים לרכוש ג'נטים חדשים לרכב? לא יודעים כלל מהם ג'נטים ומה התפקיד שלהם? תמצאו כאן מידע שימושי שיסייע לכם בבחירה נכונה. ג'נטים לרכב הם אותם חישוקי המתכת שמורכבים על גבי הגלגל. התפקיד של הג'נטים הוא שמירה על גלגלי הרכב במקומם. הם מגנים על הגלגלים מפני חבלות והופכים את הרכב יציב יותר.
צמיגים איכותיים ממלאים תפקיד חשוב בכל כלי רכב. כל 4 הצמיגים ממלאים את תפקידם בכל נסיעה וגם בזמן בו הרכב עומד ללא תנועה. בהתאם לשימוש התמידי מתפתח בצמיגים בלאי שמחייב אותנו בהחלפתם אחת ל-4 שנים לפחות. עלינו להחליף צמיגים ברכב במקרים של פנצ'ר, שחיקה, סימני יובש. הקפידו להחליף את הצמיגים ברכב בהתאם להנחיית היצרן ותבטיחו לעצמכם נסיעה בטיחותית ונוחה יותר.
logo בניית אתרים