עברנו לחולון


צמיגים במבצע

מעטים יודעים שיש לצמיגים תפקיד חשוב להבטחת נסיעה בטוחה ונוחה. אם נדע לבחור נכון נשפר את אחיזת הכביש של הרכב ונקצר את מרחק הבלימה. נסיעה עם צמיגים שחוקים או כאלו שלחץ האוויר בהם אינו מספק מסכנת אתכם ואת שאר הנהגים בכביש. מחפשים לקנות צמיגים במבצע ללא פשרות איכות? הקפידו לטפל בצמיגים שלכם רק בפנצ'ריות שידועות ברמה גבוהה של מקצועיות, אמינות ושירות. 

תאריך תפוגה של צמיגים

בכל פעם בה אתם רוכשים צמיג חדש עליכם לבחון את תאריך הייצור ולחשב בהתאם את תאריך התפוגה. צמיג מומלץ לשימוש למשך 3-4 שנים ממועד הייצור. גם צמיג שלא נעשה בו שימוש כלל אינו מומלץ לשימוש לאחר תאריך התפוגה. חפשו מספר בן 4 ספרות בצד הצמיג ותדעו בהתאם מתי הצמיג נוצר. שתי הספרות השמאליות מעידות על השבוע בשנה בו נוצר הצמיג ושתי הספרות הימניות מעידות על שנת הייצור. כדאי תמיד לרכוש צמיד בן שנה לכל היותר. 
שימו לב שישנם מקרים רבים בהם צמיגים במבצע הם למעשה צמיגים שתאריך התפוגה שלהם קרוב. אלו הם צמיגים בני 3 שנים ויותר. אם תחליטו לרכוש בכל זאת את הצמיגים קחו בחשבון שתקופת השימוש בהם עלולה להיות קצרה.  

מתי כדאי להחליף צמיגים?

החלפת צמיגים דורשת השקעה כספית כאשר מחיר של צמיג בודד מתחיל מכמה מאות שקלים ומגיע עד אלפי שקלים. ההמלצה היא על מותגי צמיגים מוכרים שידועים כאיכותיים תוך הקפדה על רכישת צמיגים שיצאו מהמפעל בשנה האחרונה. נרכוש צמיגים במבצע בראש שקט רק כאשר מדובר במותג מוכר וידוע. החלפת צמיגים ברכב נדרשת כאשר תאריך התפוגה של הצמיג קרוב ומיד כשמבחינים בסימני שחיקה. החלפת צמיגים שאינה מתבצעת בעקבות נזק נקודתי שנגרם לאחד הצמיגים דורשת לרוב החלפה של כל 4 הצמיגים. 

איפה כדאי לקנות צמיגים?

צמיגים במבצע אפשר לרכוש גם בפנצ'ריות איכותיות וגם אצל חובבנים. הפערים במחירים אינם משמעותיים כך שכדאי באופן חד משמעי להימנע מסיכונים מיותרים ולבחור נכון בפנצ'רייה אמינה עם המלצות. עסקה משתלמת היא כזו שמעניקה לכם אחיזת כביש טובה, נהיגה בטוחה ותעודת אחריות. 
צמיגים במבצע

מאמרים מומלצים

צמיגי הרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש.
אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
מחפשים לרכוש ג'נטים חדשים לרכב? לא יודעים כלל מהם ג'נטים ומה התפקיד שלהם? תמצאו כאן מידע שימושי שיסייע לכם בבחירה נכונה. ג'נטים לרכב הם אותם חישוקי המתכת שמורכבים על גבי הגלגל. התפקיד של הג'נטים הוא שמירה על גלגלי הרכב במקומם. הם מגנים על הגלגלים מפני חבלות והופכים את הרכב יציב יותר.
logo בניית אתרים