עברנו לחולון


למה חשוב להשקיע בצמיגים לרכב?

הצמיגים ממלאים תפקיד חשוב בכל רכב. על מנת להבטיח לעצמכם נהיגה נוחה, יציבה ובטיחותית עליכם לבחור נכון במותג צמיגים איכותי. בכל הקשור לצמיגים ההמלצה היא על בחירה במותגים איכותיים על פני מוצרים זולים. ישנם לא מעט מקרים בהם רכבים יוקרתיים מגיעים אל המוסך מטופחים ומושקעים עם צמיגים שחוקים לחלוטין. תאונות דרכים נגרמות בגלל צמיגים שחוקים, לא תקינים או לא איכותיים. נסיעה עם צמיג בלחץ אוויר נמוך מסכנת אתכם. 

כמה כדאי להשקיע בקניית צמיג?

בכל פנצ'ריה תוכלו למצוא כמה סוגים של צמיגים עם פערי מחירים משמעותיים. לכאורה נראה שנקבע לאותם צמיגים לרכב מחיר שונה, אך בפועל אין זה כך. הפערים במחירים בתחום הצמיגים מעידים על האיכות של המוצר. צמיג ממותג ידוע ומוביל בתחום הצמיגים יהיה לרוב עמיד יותר ונוח יותר לנסיעה. ההשקעה ברכישת צמיגים איכותיים תבוא לידי ביטוי בנסיעה בטוחה ויציבה יותר. על כן, ברכישת 4 צמיגים במבצע עלול לסבך אתכם בצרות. 

כמה עולה צמיג חדש אחד?

 4 צמיגים במבצע לרכב מתחיל מכמה מאות שקלים ומגיע עד כמה אלפי שקלים. אם תחליפו באותה הזדמנות את כל 4 הצמיגים ותרכשו גם צמיג נוסף תקבלו מחיר זול יותר בעבור כל צמיג  (בהשוואה לרכישת צמיג בודד). מחירים של צמיגים לרכב נקבעים על פי היצרן של הצמיגים, הביצועים, המחירים של הספק. 

מה ההבדל בין צמיג זול לבין צמיג יקר?

צמיגים של יצרן שנחשב איכותי הם כאלו שעברו מבדקים קפדניים. אלו הם צמיגים שמיוצרים על ידי חברות שמתמחות בתחום ומקפידות להשקיע ללא הרף בשיפור של רמת הביצועים של הצמיגים. המותגים המובילים בענף הצמיגים מבססים את תהליך הייצור על הטכנולוגיה החדישה ביותר בענף. האיכות של הצמיג משפיעה גם על חווית הנהיגה ועל הביצועים של הרכב. עם צמיג איכותי יהיה פחות רעש במהלך הנסיעה על הכביש, הרכב יצרוך פחות דלק והמרחק שהרכב יעבור מהרגע שבו תלחצו על הבלמים עד עצירה מלאה יהיה קצר יותר. 
4 צמיגים במבצע לרכב משתלם לכם ומבטיח נסיעה נוחה ובטיחותית למשך תקופה ארוכה. צמיג איכותי יבוא לידי ביטוי בביצועים טובים יותר של הרכב כך שההשקעה כדאית.
למה חשוב להשקיע בצמיגים לרכב?

מאמרים מומלצים

צמיגי הרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש.
צמיגים איכותיים ממלאים תפקיד חשוב בכל כלי רכב. כל 4 הצמיגים ממלאים את תפקידם בכל נסיעה וגם בזמן בו הרכב עומד ללא תנועה. בהתאם לשימוש התמידי מתפתח בצמיגים בלאי שמחייב אותנו בהחלפתם אחת ל-4 שנים לפחות. עלינו להחליף צמיגים ברכב במקרים של פנצ'ר, שחיקה, סימני יובש. הקפידו להחליף את הצמיגים ברכב בהתאם להנחיית היצרן ותבטיחו לעצמכם נסיעה בטיחותית ונוחה יותר.
מעטים יודעים שיש לצמיגים תפקיד חשוב להבטחת נסיעה בטוחה ונוחה. אם נדע לבחור נכון נשפר את אחיזת הכביש של הרכב ונקצר את מרחק הבלימה
logo בניית אתרים