עברנו לחולון

סוגי צמיגים

כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים לבחירה נכונה של צמיגים חדשים לרכב. ישנם סוגי צמיגים נפוצים יותר מול סוגים פחות נפוצים, הפרמטרים עליהם עליכם לבסס את בחירת הצמיגים הם פרמטרים של איכות, יציבות, עמידות ובטיחות. צמיג טוב יעניק לכם נסיעה בטוחה יותר בכבישים.

אלו צמיגים דרושים לכל כלי רכב?

ישנם סוגי צמיגים המיועדים לרכבים פרטיים, צמיגים מומלצים לרכבי ספורט, צמיגים לרכבי יוקרה, צמיגים לרכבי משא וכן הלאה. מבחינה הנדסית יש להתאים בין סוג הצמיגים לבין סוג הרכב ומשקלו. התאמה נכונה בין סוג הרכב לבין הצמיגים תעניק אחיזת כביש טובה, יציבות ונסיעה בטוחה.

רכבי ספורט זקוקים לצמיגים עם חתך נמוך, צמיגים אשר מסוגלים לשאת מהירות גבוהה וטמפרטורה גבוהה תוך אחיזת כביש מקסימלית. רכבים המיועדים לנהיגת שטח זקוקים לצמיגים עם חתך גבוהה, צמיגים עם יכולת אחיזה בשטחי בוץ, בעבור נסיעת שטח נבחר סוגי צמיגים עם סוליה מחוספסת לנסיעה על משטחים מחוספסים. שימו לב, צמיגים המיועדים לנסיעת שטח יגלו ביצועים פחות טובים בנסיעה על כבישי אספלט, צמיגים המיועדים לנסיעת כביש אינם מתאימים לנסיעת שטח.

בחירה נכונה של סוגי צמיגים תתבסס לא אחת על התייעצות עם איש מקצוע. כל החלפת צמיגים היא הזדמנות לשפר את ביצועי הרכב ואת בטיחות הנסיעה, אל תפספסו את ההזדמנות. התאמה נכונה של צמיגים תתבסס על נתוני הרכב ועל אופי הנהיגה שלכם.

עצות שימושיות לבחירת צמיגים לרכב

את הצמיגים המתאימים לרכב שלכם תבחרו בהתאם לדגם הרכב, מידות הצמיגים הקיימים ברכב, רוחב החישוק, את כל הנתונים האלו תוכלו למצוא ברישיון הרכב. עליכם להקפיד לבחור בצמיגים המומלצים על ידי היצרן, משרד הרישוי מחייב אתכם בשימוש אך ורק בצמיגים עליהם ממליץ היצרן. פרטים על צמיג הרכב והמידות המתאימות תוכלו לעשות שימוש תמצאו בספר הרכב, אם אין ברשותכם גישה אל ספר הרכב תוכלו לקבל מידע בפנצ'ריות המקצועיות. נדגיש שוב, אין לבחור סוגי צמיגים אחרים ללא אישור רשמי של היצרן.

צמיגי Dunlop

צמיגי Cooper

General GrabberHTS

logo בניית אתרים