עברנו לחולון


מכירת צמיגים לרכב

צמיגים איכותיים ממלאים תפקיד חשוב בכל כלי רכב. כל 4 הצמיגים ממלאים את תפקידם בכל נסיעה וגם בזמן בו הרכב עומד ללא תנועה. בהתאם לשימוש התמידי מתפתח בצמיגים בלאי שמחייב אותנו בהחלפתם אחת ל-4 שנים לפחות. עלינו להחליף צמיגים ברכב במקרים של פנצ'ר, שחיקה, סימני יובש. הקפידו להחליף את הצמיגים ברכב בהתאם להנחיית היצרן ותבטיחו לעצמכם נסיעה בטיחותית ונוחה יותר. 

איך מטפלים נכון בצמיגים?

1. החלפת צמיגים בהתאם לתאריך התפוגה
2. החלפת צמיגים שחוקים
3. שמירה על לחץ אוויר תקין
בכל תחנות הדלק תמצאו עמדות בהן ניתן למלא אוויר בצמיגים. ההמלצה היא על מילוי אוויר אחת לחודש לפחות. צמיגים בהם חסר אוויר או כאלו שמנופחים יתר על המידה מעודדים שחיקה מהירה ופוגעים ביכולת הבלימה של הרכב ובאחיזת הכביש. 
מכירת צמיגים מתבצעת בעיקר בפנצ'ריות כאשר ההמלצה היא על פנצ'רייה וותיקה ואמינה. בחירה בצמיגים איכותיים מצמצמת את צריכת הדלק של הרכב ומקצרת את מרחק הבלימה. אם צמיג לא איכותי יש לכם סיכויים גדולים יותר לפנצ'רים. במבחן המציאות, כאשר הצמיג לא איכותי  פנצ'רים נוצרים בקלות. מכירת צמיגים מקצועית באה לידי ביטוי בהתאמה מדויקת בין הצמיג לבין המאפיינים של הרכב ואופי השימוש. 

איך אפשר למנוע פנצ'רים?

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה במספר הפנצ'רים. הסיבה לכך היא מכירת צמיגים זולים ולא איכותיים, עליות על מדרכה, בורות בכביש, פסי האטה וגרימת נזק מכוון לצמיגים. בכדי לחסוך לעצמכם ביקורים תכופים בפנצ'רייה הקפידו לרכוש מראש צמיגים איכותיים וסעו בזהירות כאשר הדרך משובשת. 

המשמעות של תאריך הייצור

החוק מחייב את יצרני הצמיגים בהטבעת תאריך הייצור על כל צמיג. כאן בישראל החוק מאפשר מכירת צמיגים בתוך 6 שנים ממועד הייצור. אם צמיג לא נמכר בתוך 6 שנים הוא מועבר למרכזי מחזור ולא ניתן עוד להתקין אותו ברכבים. חשוב לציין ששימוש בתוך 6 שנים מותנה באחסון של הצמיגים במקום מוצל, קריר ויבש. אתם כבעלי רכבים 
מכירת צמיגים לרכב

מאמרים מומלצים

אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
מעטים יודעים שיש לצמיגים תפקיד חשוב להבטחת נסיעה בטוחה ונוחה. אם נדע לבחור נכון נשפר את אחיזת הכביש של הרכב ונקצר את מרחק הבלימה
הצמיגים ממלאים תפקיד חשוב בכל רכב. על מנת להבטיח לעצמכם נהיגה נוחה, יציבה ובטיחותית עליכם לבחור נכון במותג צמיגים איכותי. בכל הקשור לצמיגים ההמלצה היא על בחירה במותגים איכותיים על פני מוצרים זולים. ישנם לא מעט מקרים בהם רכבים יוקרתיים מגיעים אל המוסך מטופחים ומושקעים עם צמיגים שחוקים לחלוטין
logo בניית אתרים