עברנו לחולון


תיקון צמיגים

הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם להבדיל בין צמיג בר תיקון לבין צמיג לרכב שכדאי להחליף בחדש. תיקון צמיגים עשוי לחסוך לכם הרבה כסף. בגלל התפקיד המשמעותי של הצמיגים לתפקוד הרכב לא נרשה לעצמנו לזלזל בצמיגים או להתפשר. נמליץ על תיקון צמיגים כאשר מדובר בצמיג בן שנתיים עד שלוש שנים לכל היותר. את התיקון נבצע בפנצ'רייה מקצועית ואמינה שמחזיקה מותגי צמיגים איכותיים לרכב ומציעה מחירים אטרקטיביים. 

איך כדאי להתנהג בפנצ'רייה?

לקראת ביקור בפנצ'רייה לטובת תיקון צמיגים כדאי לבדוק את מידה הצמיגים הדרושה לכם ברישיון הרכב, את תאריך ייצור של הצמיגים שמותקנים כעת ברכב ולבחון מחירים של מותגים מובילים בתחום. בכניסה אל הפנצ'רייה נכניס את הטלפון הסלולרי לכיס ונתרכז בשיחה עם נציג המכירות. גם אם אין לכם ניסיון או יידע בתחום תבקשו הסברים אודות ההבדלים בין הצמיגים. אל תסכימו לכל התקנה של צמיגים מבלי לבדוק בעצמכם את תאריך הייצור של הצמיג. 
אם הגעתם לפנצ'רייה למטרת תיקון צמיגים וקבלתם המלצה על החלפת כל הצמיגים בחדשים בקשו פרטים נוספים. עליכם להביע עניין ולא להצהיר שאין לכם יכולת להבחין בין המותגים השונים. כאמור, אם הצוות בפנצ'רייה מצהיר שאין אפשרות לבצע תיקון צמיגים – בקשו לראות בעצמכם את הגורם לבעיה. תיקון פחות מומלץ כאשר הצמיג כבר ישן, יבש, סדוק או קרוע. אם לטענת עובד הפנצ'רייה הצמיג שלכם שחוק בקשו לראות בעצמכם את מידת השחיקה. כאשר עומק החריצים בצמיג מגיע ל-3 מילימטרים ההמלצה היא על החלפה.

החלפת צמיג בודד

תיקון צמיגים אינו כולל בהכרח את כל ארבעת הצמיגים ברכב וכך גם החלפה. אם יש לכם פנצ'ר או נזק נקודתי לצמיג אחד בלבד – אין כל חובה להחליף או לתקן את כל הארבעה. אם מדובר בצמיגים איכותיים שהתקנתם לאחרונה – תיקון יהיה הפתרון הרצוי. במקרים בהם נדרשת החלפת צמיג ייתכן ותתבקשו להחליף גם את הצמיג הנוסף שנמצא על אותו הסרן. 

כמה עולה לתקן פנצ'ר?

ברוב הפנצ'ריות תתבקשו לשלם בעבור תיקון פנצ'ר כ-50 שקלים בתוספת תשר של 20 שקלים לעובד. מחיר של צמיג חדש (מותג איכותי) יהיה 350-500 שקלים. 
תיקון צמיגים

מאמרים מומלצים

צמיגי הרכב הם חלק חשוב ביותר בכל כלי רכב באשר הוא, חלקים המהווים אביזר בטיחות עליון, שכן יש לציין כי הם החלק היחידי שמחבר בין כלי הרכב שלכם לבין הכביש.
אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים לרכב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון בצמיגים איכותיים ומתי אפשר לרכוש צמיגים לרכב בזול בראש שקט. הטיפים הבאים נועדו ללמד אתכם איך בוחרים צמיגים שמתאימים לרכב, לתקציב ולצורת הנהיגה.
מחפשים לרכוש ג'נטים חדשים לרכב? לא יודעים כלל מהם ג'נטים ומה התפקיד שלהם? תמצאו כאן מידע שימושי שיסייע לכם בבחירה נכונה. ג'נטים לרכב הם אותם חישוקי המתכת שמורכבים על גבי הגלגל. התפקיד של הג'נטים הוא שמירה על גלגלי הרכב במקומם. הם מגנים על הגלגלים מפני חבלות והופכים את הרכב יציב יותר.
logo בניית אתרים